Vstupní hala

sušáky na boty

- věšáky na oblečení

stojan na lyže

- prostor na kočárky a kola

 

 

 
 
 
 

Kuchyň

velká myčka

- indukční varná deska

- horkovzdušná trouba

- 2x lednice s mrazničkou

- mikrovlnná trouba

- toustovač

- 2 varné konvice

- tyčový mixér

- mycí prostředky, tablety do myčky, utěrky, houbičky

 

jídelně stojí masivní dřevěný stůl a lavice pro 14 lidí. Od obývací části ho dělí krb s vyhřívaným zápecím. K dispozici jsou 3 dětské jídelní židličky.

obývací části najdete pohodlnou sedačku, houpací závěsná křesla, plazmovou televizi s DVD přehrávačem a mini audio systém. Dětský koutek v rohu obývací místnosti tvoří hrací koberce, tabule na kreslení, dětský stolek a židle, stan, houpačka, bazének s balonky, mnoho hraček a stolní hry pro dospělé i děti. 

 

 

 

 

 

 

 

Koupelna v přízemí nabízí sprchový kout, WC, umyvadlo se skříňkou, přebalovací pult a nočník.

Každá ze 4 ložnic je vybavena manželským dvojlůžkem a patrovou postelí, skříní a komodou. Osvětlení je více druhové, nad každou postelí je nainstalována noční lampa a k dispozici jsou i noční orientační světýlka do zásuvky. Na podlaze leží koberce. Na vyžádání zapůjčíme dětské postýlky (zapůjčení je zdarma). Povlečení je v ceně pronájmu.

Koupelna v poschodí je prostorná, nachází se v ní vana, WC, dvě umyvadla se skříňkami, nočník, dětská vanička a přebalovací pult. Další WC s umyvadlem stojí samostatně vedle koupelny. K dispozici je také pračka.

Vytápění chalupy zajišťuje tepelné čerpadlo. Podlahu v celém přízemí a ve všech koupelnách pokrývá dlažba, pod níž vede podlahové topení, ložnice vytápějí radiátory.