Vybavení srubu

Vstupní hala nabízí prostor k odkládání kočárků, kol a lyží. Její součástí jsou sušáky na boty, věšáky na oblečení, stojan na lyže a najdete zde i dvoje sáňky k zapůjčení.

Kuchyň je plně vybavena. K dispozici je velká myčka, mikrovlnná trouba, elektrický sporák s indukční varnou deskou, horkovzdušná trouba, lednice s mrazničkou, samostatná lednice, toustovač, 2 varné konvice, tyčový mixér, kuchyňský robot, presovač na mletou kávu. Mycí prostředky jsou v ceně pronájmu.

V jídelně stojí masivní dřevěný stůl a lavice pro 14 lidí. Od obývací části ho dělí krb s vyhřívaným zápecím. K dispozici jsou 3 dětské jídelní židličky.

V obývací části najdete pohodlnou sedačku, houpací závěsná křesla, plazmovou televizi s DVD přehrávačem a mini audio systém. Dětský koutek v rohu obývací místnosti tvoří hrací koberce, tabule na kreslení, dětský stolek a židle, stan, houpačka, bazének s balonky, kočárky, odrážedla a další hračky a stolní hry pro dospělé i děti. 

 

 

 

 

 

 

 

Koupelna v přízemí nabízí sprchový kout, WC, umyvadlo se skříňkou, přebalovací pult a nočník.

Každá ze 4 ložnic je vybavena manželským dvojlůžkem a patrovou postelí, skříní a komodou. Osvětlení je více druhové, nad každou postelí je nainstalována noční lampa a k dispozici jsou i noční orientační světýlka do zásuvky. Na podlaze leží koberce. Na vyžádání zapůjčíme dětské postýlky (zapůjčení je zdarma). Povlečení je v ceně pronájmu.

Koupelna v poschodí je prostorná, nachází se v ní vana, WC, dvě umyvadla se skříňkami, nočník, dětská vanička a přebalovací pult. Další WC s umyvadlem stojí samostatně vedle koupelny. K dispozici je také pračka.

Vytápění chalupy zajišťuje tepelné čerpadlo. Podlahu v celém přízemí a ve všech koupelnách pokrývá dlažba, pod níž vede podlahové topení, ložnice vytápějí radiátory.